Головна » Послуги » Дозиметрiя

Дозиметрiя

Центральна лабораторія радіаційної гігієни медичного персоналу і пацієнтів проводить:

- централізований індивідуальний дозиметричний контроль позавідомчим закладам України: промисловим установам, що проводять роботи з дефектоскопії, геофізичних досліджень; підприємствам та фізичним особам, які обслуговують рентгенівське обладнання, проводять повірку засобів вимірювання іонізуючого випромінювання, рентгеногамографію та рентгеноспектральний аналіз.

- підготовку інженерів та техніків-дозиметристів із медичних установ на курсах інформації та стажування з питань радіаційного контролю при роботах з джерелами іонізуючих випромінювань у медицині (за додатковою інформацією звертатися за тел.: (057) (057) 725-50-74 у відділ наукової організації радіологічної допомоги населенню).

Для укладання договору на обслуговування необхідно написати листа на ім'я директора інституту із зазначенням виду робіт, які проводяться із джерелами іонізуючого випромінювання та їх кількості за певний період часу.

Соцмережі

Новини та події

    ВИБОРИ ДИРЕКТОРА ІНСТИТУТУ

    14 лютого 2019 р. о 12.00 в Інституті відбудуться вибори директора відповідно до Закону України «Про наукову та науково-технічну діяльність», Статуту НАМН України, Статуту ДУ «ІМР НАМН України» та Постанови Президії Національної академії медичних наук України від 22.11.2018 року № 8/4 «Про результати оголошених конкурсів на заміщення вакантних посад керівників наукових установ».

    МІЖНАРОДНИЙ ОБМІН ДОСВІДОМ

    29 листопада 2018 планується проведення майстер-класу з лапароскопічної хірургії в Онкогінекології

Український Радіологічний Журнал

Фотоархів

Grigoriev

С.П. Григор’єв

Дивитись архів