Головна » Новини та події » Новини » Всеукраїнський тиждень права

45 - Всеукраїнський тиждень права

З 08.12.2014 по 12.12.2014 у рамках проведення Всеукраїнського тижня права Харківське міське управління юстиції щодня у робочі дні надаватиме правову допомогу населенню стосовно використання права на захист інтересів людини в Європейських структурах на базі громадської приймальні з надання безоплатної первинної правової допомоги, яка знаходиться за адресою: м. Харків, вул. Петровського, 26.

Також на базі Харківського міського управління юстиції бажаючі можуть отримувати безоплатну первинну правову допомогу дистанційно через мережу Інтернет, шляхом надсилання своїх запитань на електронну поштову скриньку: skrinka_hmyu@i.ua

Соцмережі

Новини та події

    ВИБОРИ ДИРЕКТОРА ІНСТИТУТУ

    14 лютого 2019 р. о 12.00 в Інституті відбудуться вибори директора відповідно до Закону України «Про наукову та науково-технічну діяльність», Статуту НАМН України, Статуту ДУ «ІМР НАМН України» та Постанови Президії Національної академії медичних наук України від 22.11.2018 року № 8/4 «Про результати оголошених конкурсів на заміщення вакантних посад керівників наукових установ».

    МІЖНАРОДНИЙ ОБМІН ДОСВІДОМ

    29 листопада 2018 планується проведення майстер-класу з лапароскопічної хірургії в Онкогінекології

Український Радіологічний Журнал

Фотоархів

Grigoriev

С.П. Григор’єв

Дивитись архів