Головна » Новини та події » Новини » Науково-практична конференція з міжнародною участю «Сучасні тенденції інтенсивної терапії в онкорадіології» (24 квітня 2020 р., м. Харків)

Науково-практична конференція з міжнародною участю «Сучасні тенденції інтенсивної терапії в онкорадіології» (24 квітня 2020 р., м. Харків)

Шановні колеги!

У зв’язку з поширенням коронавірусу COVID-19 в Україні та введенням надзвичайної ситуації в Харківській області конференція з міжнародною участю «Сучасні тенденції інтенсивної терапії в онкорадіології», буде проводитися у форматі «он-лайн».

Тези конференції будуть надруковані у додатку №1 до «Українського радіологічного журналу».

Додаткова інформація публікується на сайті Інституту http://medradiologia.org.ua

 

З повагою, Оргкомітет
Тетяна Золотарьова
+380508068426

 

Повідомляємо про проведення науково-практичної конференції з міжнародною участю «Сучасні тенденції інтенсивної терапії в онкорадіології», яка відбудеться у Харкові 24 квітня 2020 року на базі ДУ «Інститут медичної радіології ім. С.П. Григор’єва НАМН України». Співорганізатори конференції — НАМН України, Головне управління охорони здоров’я Харківської обласної державної адміністрації, Харківський національний університет ім. В.Н. Каразіна, Харківський національний медичний університет.

У заході братимуть участь провідні науковці та фахівці з України, Білорусі, Німеччини, Грузії, Ізраїлю.

Установа-організатор проведення заходу: ДУ «Інститут медичної радіології ім. С.П. Григор’єва НАМН України».

Місце проведення: 61024, Харків, вул. Пушкінська, 82, конференц-зал ДУ «Інститут медичної радіології ім. С.П. Григор’єва НАМН України».

Реєстрація учасників конференції: 24 квітня з 900 до 1000 у приміщенні інституту.

Початок роботи заходу: 24 квітня о 1000.

Мета конференції: висвітлення та узагальнення накопиченого досвіду і досягнень в галузі інтенсивної терапії та анестезіології в онкорадіології; використання набутого досвіду для впровадження у практичну охорону здоров’я нових способів та методів інтенсивної терапії хірургічних утручань, радіо- та хіміотерапії.

До участі запрошуються лікарі за фахом анестезіологія, онкологія, онкохірургія, дитяча онкологія, ендоскопія, променева діагностика, променева терапія, радіологія, загальна практика-сімейна медицина, отоларингологія, хіміотерапія.

Програмні питання конференції:

1. Інтенсивна терапія при ускладненнях оперативних утручань у торакальній онкології та онкології травного тракту

2. Хірургічна тактика в хірургії травного тракту.

3. Особливості аналгезії та інтенсивної терапії у онкогінекологічних пацієнтів.

4. Особливості інтенсивної терапії при мультиорганних утручаннях.

5. Анестезіологічна тактика в онкомамології.

6. Інтенсивна терапія при ускладненнях хіміотерапії.

7. Особливості респіраторної терапії у хворих з операціями на органах грудної порожнини.

8. Хірургічна тактика у торакальній онкології.

9. Малоінвазивана та ендоскопічна допомога онкохворим.

10. Можливості використання еферентних методів інтенсивної терапії в онкології.

Робочі мови заходу: українська, англійська, російська.

Технічні засоби: мультимедійний проектор.

Форми участі у заході:

виступ із доповіддю;

стендова доповідь;

виступ із доповіддю та публікація;

участь у засіданнях без доповіді.

Під час проведення заходу відбудуться:

виставки,

презентації.

Учасники заходу отримають: сертифікат та інформаційні матеріали конференції.

Матеріали заходу будуть опубліковані у додатку до «Українського радіологічного журналу».

Адреса оргкомітету конференції:

Науково-організаційний відділ ДУ «Інститут медичної радіології ім. С.П. Григор’єва НАМН України», вул. Пушкінська, 82, Харків, 61024, тел.: (057) 725-50-74, e.mail imr_omo@ukr.net.

Відповідальні особи:

Крутько Євгеній Миколайович, завідувач відділення анестезіології з ліжками для інтенсивної терапії, д-р мед. наук, лікар вищої категорії, тел. (067) 93-14-314, e.mail e.krutko00@gmail.com;

Золотарьова Тетяна Геннадіївна – редактор «Українського радіологічного журналу», тел. (050) 806-84-26, e.mail imr_omo@ukr.net.

До 27 березня 2020 р. приймаються матеріали обсягом 5–6 стор. машинопису в 2 примірниках, на паперовому та електронному носіях (диски CD/DVD, текстовий редактор Word, шрифт Times New Roman, розмір 14), для публікацій у додатку до «Українського радіологічного журналу». До статті слід додати супровідний лист, анотацію українською і російською мовами (до 320 знаків) та ключові слова (до 7 слів або словосполучень). Англійською мовою додати: назву, заклад, повне ПІБ, анотацію та ключові слова. Просимо обов’язково повністю вказати ім’я та по-батькові всіх авторів публікації, моб. телефони та електронну адресу. Видавничі витрати становитимуть 200 грн.

Статті за тематикою конференції приймаються до друку в «Український радіологічний журнал», занесений до переліку фахових видань Державної атестаційної комісії (ДАК) України. Вимоги до оформлення статей викладені на сайтах Інституту та «Українського радіологічного журналу» — http://medradiologia.org.ua; http://urg.kharkov.ua. Статті будуть надруковані у 1-му або 2-му випусках УРЖ.

Тексти, оформлені не за правилами або надіслані несвоєчасно, не реєструються. Не прийняті до друку статті не повертаються.

Матеріали для публікації та квитанції про оплату видавничих витрат слід надсилати на адресу: ДУ «Інститут медичної радіології ім. С.П. Григор’єва НАМН України», вул. Пушкінська, 82, Харків, 61024, Україна, редакція «Українського радіологічного журналу», e-mail imr_omo@ukr.net.

Гроші за публікацію просимо надсилати: Реквізити фонда: Харківський регіональний благодійний протираковий фонд, 61024, м. Харків, вул. Пушкінська, 82, президент фонду Ткаченко Григорій Іванович. Реквізити: ЄДРПОУ 22684252, р/р UA 983515330000026005052227060 в ПАТ КБ «Приватбанк» У квитанції необхідно вказати мету платежу: на розвиток «Українського радіологічного журналу».

Анкета учасника

науково-практичної конференції за участю міжнародних фахівців

«Сучасні тенденції інтенсивної терапії в онкорадіології»,

24 квітня 2020 р., Харків

1.

Прізвище, ім’я та по батькові

 

2.

Місце роботи

 

3.

Посада

 

4. Науковий

ступінь

 

5.

Адреса

 

телефон

 

факс

 

e-mail

 

6.

Форма участі:

 публікація тез

 доповідь

 інше

 

7.

Тема доповіді/ тез

 
     
     

8.

Необхідне для демонстрації обладнання:

 мультимедійний проектор

 оверхед

 проектор слайдів

 інше

 

Просимо заповнену анкету учасника конференції надіслати на адресу оргкомітету до 1 квітня 2020 року.