Головна » КЛІНІКА » ВІДДІЛ ОНКОЛОГІЧНОЇ ХІРУРГІЇ » Відділення анестезіології з ліжками для інтенсивної терапії

Відділення анестезіології з ліжками для інтенсивної терапії

Крутько Євгеній Миколайович
Керівник підрозділу: 
КРУТЬКО Євгеній Миколайович
кандидат медичних наук,
лікар-анестезіолог вищої категорії.
Контактна інформація: +38 (067) 93-14-314
e-mail: e.krutko@mail.ru

 

Підрозділ заснований в 1980 р. як відділення інтенсивної терапії, з 1984 р. — відділення анестезіології з ліжками для інтенсивної терапії; 2012–2014 рр. — палата інтенсивної терапії при відділенні онкохірургії на 6 ліжок, починаючи з серпня 2014 р. — відділення анестезіології з ліжками для інтенсивної терапії (на 12 ліжок).

Відділення очолювали : 1980–2003 рр. — канд. мед. наук А. К. Булгаков; 2003–2012 рр. — канд. мед. наук Е. А. Єфременко, з 2014 р. – канд. мед. наук Є. М. Крутько.

Акредитацію відділення анестезіології з ліжками для інтенсивної терапії проведено у листопаді 2012 р.

Тут працюють лікарі анестезіологи: Булгаков А.К., канд. мед. наук, лікар вищої категорії; Єфременко Е.А., канд. мед. наук, лікар вищої категорії; Нечвидов І.А., лікар першої категорії; Подрез Є.В., лікар вищої категорії; Храмцов Р.О., лікар першої категорії; Шульга М.В,. лікар вищої категорії; Черкаско Л.В., заступник головного лікаря з лікувальної роботи, лікар-анестезіолог вищої категорії.

У відділенні проводиться комплексна інтенсивна терапія, яка постійно удосконалюється. Респіраторну терапію виконують за допомогою сучасних респіраторів Моnnal T 75, що дозволяє надавати кваліфіковану допомогу хворим на посткастраційні гострі пошкодження легень, респіраторний дистрес-синдром, синдром поліорганної дисфункції.

Відділення оснащене шприцевими насосами, пульсоксиметрами, інфузоматами, дефібриляторами.

За останні 5 років співробітниками відділення опубліковано 22 наукові роботи.

Комплекс анестезіологічних заходів при оперативних утручаннях проводиться в повному обсязі з використанням сучасних методик і препаратів: загальна анестезія з апаратом штучної вентиляції легенів, зі збереженим спонтанним диханням, провідникова анестезія, спинномозкова анестезія та ін.

Основними напрямками роботи відділення є розробка і впровадження нових сучасних способів і методів анестезії та інтенсивної терапії у хворих на онкологічні захворювання органів грудної клітки та черевної порожнини, шиї.