Головна » ДІАГНОСТИЧНІ ПІДРОЗДІЛИ » КОНСУЛЬТАТИВНО-ДІАГНОСТИЧНИЙ ВІДДІЛ » Кабінет функціональної діагностики

Кабінет функціональної діагностики

Толкачов Юрій Анатолійович
Завідувач кабінету
Толкачов Юрій Анатолійович
лікар вищої категорії
Контактна інформація: тел. (057) 725-50-98, e-mail: imr@ukr.net
Години прийому: понеділок – п'ятниця, з 12 до 15 години

 

Як окремий підрозділ кабінет існує з 1989 року. Очолювали кабінет В. Є. Махов (1990–1993 рр.), д-р мед. наук А. В. Свинаренко (1993–1999 рр.), та з 1999 р. і дотепер Ю. А. Толкачов.

У кабінеті працюють дві медсестри, лаборант і молодша медсестра.

Кабінет функціональної діагностики пройшов атестацію в 2013 р. на проведення вимірювань у сфері поширення державного метрологічного контролю відповідно до галузі атестації.

Кабінет функціональної діагностики оснащений стаціонарним і переносним обладнанням — електрокардіографами, комп'ютерними діагностичними комплексами для проведення електрофізіологічних досліджень серцево-судинної системи, оцінки стану вегетативної регуляції організму, функції зовнішнього дихання.

Обстеження проходять пацієнти, які перебувають у клініці інституту в процесі хірургічного та хіміопроменевого лікування, а також в рамках науково-дослідної діяльності інституту.

Основні види обстежень: електрокардіографія із застосуванням функціональних навантажень і лікарських проб, зокрема, з комп'ютерною обробкою даних, дослідження варіабельності серцевого ритму, холтерівське моніторування ЕКГ, дослідження функції зовнішнього дихання.

Обстеження проводяться за направленням лікарів стаціонару або консультативної поліклініки інституту.

Години прийому пацієнтів: з 9.00 до 15.00.

Рекомендації пацієнту: електрофізіологічні обстеження краще проводити через дві-три години після їжі. Якщо пацієнт приймає будь-які лікарські препарати, можна не змінювати режим їх прийому.