Головна » Новини та події » Конференції » Науково-практична конференція за участю міжнародних фахівців «Перспективи розвитку реконструктивно-пластичної хірургії в онкології» 21–22 вересня 2015 р., Харків

Науково-практична конференція за участю міжнародних фахівців «Перспективи розвитку реконструктивно-пластичної хірургії в онкології» 21–22 вересня 2015 р., Харків

Запрошуємо фахівців-радіологів та онкологів узяти участь у роботі науково-практичної конференції з міжнародною участю «Перспективи розвитку реконструктивно-пластичної хірургії в онкології», яка відбудеться 21–22 вересня 2015 р. у Харкові.

Пропонується розглянути такі питання:

  1. Методологічний підхід до реконструктивно-відновної хірургії в онкології.
  2. Відновна реабілітація опромінених тканин.
  3. Реконструктивно-відновні операції в онкомамології.
  4. Реконструктивна онкохірургія щелепно-лицевої зони.
  5. Реконструктивно-відновні операції в хірургії товстої кишки.
  6. Анестезіологічний посібник у реконструктивно-відновної онкохірургії.
  7. Діагностична радіологія реконструктивно-відновній онкохірургії.

До 1 липня 2015 р. приймаються матеріали обсягом 5–6 стор. машинопису в 2 примірниках, на паперовому та електронному носіях (диски CD/DVD, текстовий редактор Word, шрифт — Times New Roman, розмір — 14), для публікацій в «Українському радіологічному журналі», занесеному до переліку фахових видань Державної атестаційної комісії (ДАК) України. До статті слід додати супровідний лист, акт експертизи, анотацію українською та російською мовами (до 320 знаків) та ключові слова (до 7 слів або словосполучень), шифр УДК. Англійською мовою додати: назву, заклад, повне ПІБ, анотацію та ключові слова. Просимо обов’язково повністю вказати ім’я та по-батькові всіх авторів публікації, моб. телефони та електронну адресу. Видавничі витрати становлять 50 грн за сторінку (включаючи весь обсяг статті), при наявності кольорових рисунків — 70 грн за сторінку.

Організаційний внесок становить 400 грн.

Тексти, оформлені не за правилами або надіслані несвоєчасно, не реєструються. Не прийняті до друку статті не повертаються.

Матеріали для публікації та квитанції про оплату видавничих витрат слід надсилати на адресу: ДУ «Інститут медичної радіології ім. С.П. Григор’єва НАМН України», вул. Пушкінська, 82, Харків, 61024, Україна, редакція «Українського радіологічного журналу»,  e.mail imr_omo@mail.ru, imr_omo@ukr.net.

Гроші за публікацію просимо надсилати на р/р 2600201681207, Укрексімбанк, Харків, МФО 351618, ОКПО 22684252 для Харківського регіонального благодійного протиракового фонду (ДУ «Інститут медичної радіології ім. С.П. Григор’єва НАМН України», вул. Пушкінська, 82, Харків, 61024). У квитанції необхідно вказати мету платежу: на розвиток «Українського радіологічного журналу».

Адреса оргкомітету конференції:

Науково-організаційний відділ ДУ «Інститут медичної радіології ім. С.П. Григор’єва НАМН України»,  вул. Пушкінська, 82, Харків, 61024., тел.: (057) 704-10-62, e.mail imr_omo@mail.ru, imr_omo@ukr.net.

Відповідальна особа – Зав. відділення онкохірургії – д-р мед. наук, Пономарьов Ігор Миколайович, конт. тел. 050-571-10-60. 

Анкета учасника

Науково-практичної конференції за участю міжнародних фахівців

«Перспективи розвитку реконструктивно-пластичної хірургії в онкології»

21–22 вересня 2015 р., Харків

1.

Прізвище, ім’я та по батькові

 

2.

Місце роботи

 

3.

Посада

 

4. Науковий

    ступінь

 

5.

Адреса

 

телефон

 

факс

 

e-mail

 

6.

Форма участі:

 публікація тез

 доповідь

 інше

 

7.

Тема доповіді/ тез

 

 

 

 

 

 

 

8.

Необхідне для демонстрації обладнання:

 мультимедійний проектор

 оверхед

 проектор слайдів

 інше

 

Просимо заповнену анкету учасника конференції надіслати на адресу оргкомітету до 1 серпня 2015 року.

Соцмережі

Новини та події

Український Радіологічний Журнал

Фотоархів

Grigoriev

С.П. Григор’єв

Дивитись архів