Головна » Новини та події » Конференції » ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ про проведення науково-практичної конференції молодих учених за участю міжнародних спеціалістів, присвяченої Дню науки «МЕДИЧНА НАУКА ТА КЛІНІЧНА ПРАКТИКА - 2016»

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ про проведення науково-практичної конференції молодих учених за участю міжнародних спеціалістів, присвяченої Дню науки «МЕДИЧНА НАУКА ТА КЛІНІЧНА ПРАКТИКА - 2016»

20 травня 2016 року ДУ «Національний інститут терапії ім. Л.Т. Малої НАМН України» сумісно із ДУ «Інститут медичної радіології ім. С.П. Григор’єва НАМН України» буде проведено щорічну науково-практичну конференцію молодих учених із участю міжнародних спеціалістів, яка присвячена дню Науки в Україні. Провідний напрямок конференції - профілактика неінфекційних захворювань у різних галузях медицини.

До участі в роботі конференції запрошуються дипломовані молоді вчені та спеціалісти у віці до 40 років, які беруть активну участь у фундаментальних та прикладних дослідженнях у різних галузях сучасної медицини: терапія, акушерство та гінекологія, хірургія, онкологія, онкогінекологія, онкохірургія, радіологія, променева терапія, неврологія та психіатрія, дерматовенерологія, ортопедія та травматологія, педіатрія, інфекційні хвороби та мікробіологія, ендокринологія, отоларингологія, стоматологія, клінічна фармакологія та фармакотерапія, патофізіологія, патоморфологія.

Конференція зареєстрована в Українському інституті науково-технічної і економічної інформації за № 376 від 30 червня 2015 р. та включена в «Реєстр з’їздів, конгресів, симпозіумів та науково-практичних конференцій, які проводитимуться у 2016 році», Укрмедпатентінформу та НАМН України. Згідно Наказу МОЗ України, НАМН України № 450/42 від 07.07.2006, це запрошення є підставою для відрядження.

Форми участі в конференції:

 • усна доповідь і публікація тез;
 • стендова доповідь і публікація тез;
 • публікація тез.

Робочі мови конференції - українська, російська, англійська.

Для участі у конференції необхідно до 25 квітня 2016 р. надіслати заявку за запропонованою реєстраційною формою та текст тез для публікації в матеріалах конференції електронною поштою на адресу: molodi.vcheni@yandex.ua. Після відправлення матеріалів Вам необхідно обов’язково пересвідчитися в отриманні Вашого електронного листа (за телефоном або e-mail).

Участь у конференції із доповіддю та друком тез доповідей є безкоштовною.

Вимоги до оформлення друкованої роботи (тез)

 1. Роботи, направлені для участі у конференції, не повинні бути раніше опубліковані або направлені для публікації в інші видання.
 2. Один автор може опублікувати тільки одну роботу або дві роботи у співавторстві.
 3. В структурі роботи обов’язково повинні бути коротко відображені мета і завдання дослідження, матеріали і методи її виконання, отримані результати і висновки.
 4. Усі скорочення (за винятком одиниць виміру) можуть бути використані лише після згадування терміну повністю.
 5. Обсяг матеріалів для друку – до 1 сторінки.
 6. Текст друкується в редакторі MS Word, у форматі А4 з полями з усіх сторін 25 мм, шрифт Times New Roman, розмір шрифту 14, звичайний, відстань між рядками – один інтервал.

Структура друкованої роботи: назва роботи великими літерами, ініціали і прізвище авторів, повна назва установи курсивом, текст роботи.

УВАГА! Оргкомітет залишає за собою право на відмову у публікації, якщо надіслана робота не буде відповідати наданим вимогам, про що автора буде повідомлено. За зміст матеріалів відповідальність несуть автори. Тези друкуються без редакційної корекції!

Вимоги до усної доповіді:

 1. Тривалість усного повідомлення не повинна перевищувати 7 хвилин. Мультимедійний супровід доповіді буде забезпечено.
 2. Час обговорення доповіді не більший ніж 7 хвилин.

УВАГА! Авторів робіт, відібраних комісією для усної доповіді, буде додатково повідомлено і надіслано запрошення у термін до 29 квітня 2016 р.

Авторам кращих доповідей буде надана можливість опублікувати результати своєї роботи в журналі "Український терапевтичний журнал", що входять до затверджених ДАК України журналів.

Вимоги до оформлення стендової доповіді:

 1. Розмір постеру не повинен перевищувати 100х150 см.
 2. У структурі доповіді обов’язково повинні бути коротко викладені мета і завдання дослідження, матеріали і методи її виконання, отримані результати і висновки.
 3. Усі скорочення (за винятком одиниць виміру) можуть бути використані тільки після згадування терміну повністю.
 4. Заголовок оформлюється так: перший рядок (чи кілька рядків при необхідності) – назва роботи великими літерами; другий – ініціали, прізвище(ща) автора (авторів); третій рядок – назва установи, закладу, організації повністю; четвертий рядок – назва підрозділу, кафедри, відділу; п’ятий рядок – вчене звання, ініціали та прізвище завідувача структурного підрозділу; шостий рядок – вчене звання, ініціали та прізвище(ща) наукового(вих) керівника(ків); текст доповіді.
 5. Стендова доповідь може містити ілюстративний матеріал.
 6. Розмір шрифту у тексті постера повинен бути не менше 20 пт.
 7. Стендова презентація повинна бути виставлена в холі конференц-залу.

 

Під час конференції буде проведено конкурс на кращу усну та стендову доповідь. Передбачається заохочення номінантів конкурсу подарунками та пам`ятними призами.

Транспортні витрати та витрати на проживання і харчування оплачуються учасниками самостійно. Іногороднім учасникам за їхнім бажанням Оргкомітет буде сприяти бронюванню місць у готелях м. Харкова.

Оргкомітет конференції

Болотських Ганна Володимирівна - голова Ради молодих вчених ДУ «Національний інститут терапії ім. Л.Т. Малої НАМН України», тел. +38 097 192 99 15

Костя Прохор Юр’євич - голова Ради молодих вчених ДУ «Інститут медичної радіології ім. С.П. Григор’єва НАМН України», тел. +380 66 506 49 16.

Носик Ольга Валеріївна - заступник голови Ради молодих вчених ДУ «Інститут медичної радіології ім. С.П. Григор’єва НАМН України», тел. +38 063 232 03 53 - відповідальна за прийом тез та заявок на участь у конференції.

Нікіфорова Яна Василівна - член Ради молодих вчених ДУ «Національний інститут терапії ім. Л.Т. Малої НАМН України», тел. +38 068 611 11 22 - відповідальна за прийом заявок на участь у конференції.

Оврах Тамара Геннадіївна - член Ради молодих вчених ДУ «Національний інститут терапії ім. Л.Т. Малої НАМН України», тел. +38 097 991 37 28 - відповідальна за прийом тез на участь у конференції.

 З питань, пов’язаних із організацією і проведенням конференції, звертатися до членів Оргкомітету. Для подальшого спілкування просимо надати Ваші контактні дані: адресу, телефон, e-mail.

Ми будемо щиро раді Вашій участі у нашій конференції, присвяченій дню Науки в Україні!

 

 

РЕЄСТРАЦІЙНА ФОРМА УЧАСНИКА

науково-практичної конференції молодих учених за участю міжнародних спеціалістів, присвяченої Дню науки,

«МЕДИЧНА НАУКА ТА КЛІНІЧНА ПРАКТИКА - 2016»

 

Україна, Харків, 20 травня 2016 року

 

Форма участі

Усна доповідь

Стендова доповідь

Публікація тез

Країна, місто

 

Прізвище, ім’я, по батькові (повністю) доповідача, вік

 

Назва закладу, установи, організації, посада

 

Назва усної доповіді

 

Назва стендової доповіді

 

Поштова адреса, індекс, телефон, e-mail

 

Необхідність обладнання (вказати)

1. Мультимедійний проектор

2. Слайдоскоп

3. Інше

Можливі варіанти розміщення (про необхідність бронювання готелю або гуртожитку повідомте не пізніше, ніж за 10 днів до початку конференції)

1. Гуртожиток

2. Готель (вартість за добу)

3. Не потрібне

 

Соцмережі

Новини та події

Український Радіологічний Журнал

Інститут є засновником і видавцем "Українського радіологічного журналу":

Фотоархів

Grigoriev

С.П. Григор’єв

Дивитись архів